Wygoda i komfort

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu w Tczewie. Dołożyłyśmy starań aby każda wizyta była dla Pacjenta komfortowa. Dysponujemy dwoma jasnymi i przestronnymi gabinetami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt stomatologiczny, wizytę w umili Państwu relaksująca muzyka.

W Triodental standardem jest praca ?na 4 ręce?, oznacza to, że przy każdej wizycie Pacjentowi towarzyszyć będzie lekarz oraz wykwalifikowana asystentka, co pozwala na podniesienie jakości pracy przy jednoczesnym skróceniu wizyty.

 

Bezpieczeństwo

Dbając o Państwa oraz nasze bezpieczeństwo spełniamy bardzo rygorystyczne normy dotyczące utrzymania higieny oraz sterylności. Dla każdego pacjenta przygotowywany jest indywidualny i jednorazowo pakowany zestaw narzędzi. Do dokładniejszej diagnozy stosujemy radiowizjografię cyfrową, która jest lepsza, szybsza oraz bezpieczniejsza od tradycyjnych aparatów RTG.

 

Gabinet dla całej rodziny

Naszą ambicją było stworzenie rodzinnego, przyjaznego dzieciom gabinetu. Jako kobiety dokładnie rozumiemy jak ważne jest dobre samopoczucie najmłodszych Pacjentów, dlatego od samego początku jedno pomieszczenie przeznaczyłyśmy na bawialnię, w której rodzice mogą bez obaw zostawić swoje dzieci.