Drodzy Państwo

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Pacjentów stworzyliśmy dla Was nowe możliwości zabiegowe. Już od września w ofercie naszego gabinetu pojawią się zabiegi z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Dr Paula Walczak zaprasza na konsultacje, na których po dokładniej analizie potrzeb pacjenta zaproponuje odpowiednie dla niego leczenie wraz z doborem produktów tylko zaopatrzonych certyfikatem dzięki czemu jakość i bezpieczeństwo maja Państwo gwarantowane.

Ważny jest również aspekt, przez który pomysł wdrożenia tego typu terapii powstał. Otóż pracując z pacjentami przez 15 lat zauważyłam, iż kreując uśmiechy przywracamy nie tylko funkcje narządu żucia ,ale i urodę za czym idzie odzyskanie pewności siebie i lepsze samopoczucie.

Wdrożenie medycyny estetycznej jest doskonałym sposobem na dopełnienie leczenia stomatologicznego. Pozwala na niwelacje asymetrii ,która mimo iż występuje u każdego z nas ,w niewielkiej ilości przypadków odbiera możliwość uzyskania całkowitego 100% efektu pięknego uśmiechu i rysów twarzy.

Nadmienię, że dział medycyny estetycznej zajmuje się nie tylko poprawa rysów twarzy ale także pobudzanie komórek naturalnych do odnowy.

To wszystko stanowi zestaw zabiegów, którego nasi pacjenci szukali także w naszym gabinecie.

Zapraszamy serdecznie Małgorzata Obalka