Nasz cel

Od 7 lat istnienia gabinetu Triodental, staramy się obsługiwać Pacjentów na najwyższym poziomie. Stworzyłyśmy nowoczesny gabinet, aby zadbać o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Naszym celem jest zadowolenie każdego Pacjenta, traktujemy więc wszystkie przypadki indywidualnie i w ten sposób dobieramy ścieżkę leczenia. Dzięki nam wielu pacjentów pozbyło się swoich kompleksów, ich satysfakcja to nasza duma i największa nagroda.

 

Jasne zasady

Przed wykonaniem każdego zabiegu pacjenci są dokładnie informowani o celowości, ryzyku oraz kosztach związanych z zabiegiem. Jesteśmy otwarte, wyznajemy zasadę, że nie ma złych pytań i na każde udzielimy odpowiedzi. Staramy się nie dopuszczać do sytuacji, w których Pacjent czuje się niekomfortowo, nie będąc pewny jakie zabiegi będą wykonane i jakie będą ich koszty.

 

Stawiamy na estetykę

W nowoczesnej stomatologii dobrze wykonana praca to nie tylko rozwiązanie problemu zdrowotnego, ale również zaspokojenie potrzeby estetycznej Pacjenta. W naszym gabinecie świadczymy szeroki zakres specjalistycznych usług, pozwalających na zrealizowanie metamorfozy wyglądu zębów i stworzenie pięknego uśmiechu. Każda praca, nawet najmniejsze wypełnienie, realizowana jest w ten sposób, aby ząb po odbudowie miał naturalny, zdrowy i estetyczny wygląd.