Stawiamy na estetykę!

Jako kobiety wiemy jak ważny jest piękny uśmiech. To on daje nam pewność siebie i jest sposobem na wyrażanie najpiękniejszych emocji. Dlatego staramy się dać naszym pacjentom to, co same bardzo cenimy.

Czasami żeby poprawić uśmiech potrzebna jest jedynie zmiana koloru zębów, czasami potrzebujemy zmiany ich kształtu lub poprawy wyglądu dziąseł odsłanianych przy szerokim i szczerym uśmiechu. Łączymy całą naszą wiedzę i doświadczenie aby dobrać metody oraz materiały dające najlepsze, sprawdzone efekty.

W gabinecie Triodental oferujemy Państwu szeroki zakres możliwości poprawy estetycznej wyglądu zębów, m.in.:

DSD

ICON

wybielanie zębów

– rozwiązania protetyczne t.j.:

 

Licówki porcelanowe

Są to cienkie porcelanowe płatki, cementowane na powierzchnię szkliwa zęba. Dzięki nim możemy uzyskać wspaniałe efekty estetyczne, poprawiając kształt i kolor zębów. Poza efektem estetycznym poprawiają również wytrzymałość mechaniczną zęba, dzięki swoim parametrom, które są najbardziej zbliżone do szkliwa.

W celu ich wykonania, zęby są przygotowywane w sposób minimalnie inwazyjny co oznacza, że gdy jest to możliwe zęby nie muszą być w ogóle szlifowane.

 

Korony porcelanowe

Dają ten sam efekt, który możemy osiągnąć wykonując LICÓWKI, lecz ich zasięg obejmuje również pozostałe powierzchnie zębów. Wykonujemy je wtedy, gdy ząb przeznaczony do poprawy estetycznej, posiada wypełnienia kompozytowe i większa część zęba została już wcześniej zniszczona.

Zgodnie z zasadą postępowania NAJMNIEJ INWAZYJNEGO, bardzo dokładnie planujemy wszystkie możliwe i konieczne warianty odbudowy estetycznej. Bierzemy pod uwagę wszelkie wskazania i przeciwwskazania wszystkich możliwych metod i rozpatrujemy każdy przypadek indywidualnie.